УКРГАЗБАНК скасував комісію за зарахування коштів на картки клієнтів

У період карантину державний УКРГАЗБАНК постійно працює над тим, аби обслуговування клієнтів у банку було максимально привабливим та вигідним для них. Черговим кроком у цьому напрямі стало скасування комісії за зарахування коштів на зарплатні рахунки клієнтів, без різниці – чи-то переказ коштів з іншого банку, чи-то зарахування зарплати, страхової, соціальної чи будь-якої іншої виплати.

Тепер, коли українці мають право самостійно обирати банк, через який отримуватимуть заробітну плату, а не тільки той, де обслуговується їх роботодавець, все більша їх частина робить свій вибір на користь надійної державної фінустанови.

І зрозуміло чому. Держателі зарплатних карток УКРГАЗБАНКУ можуть безкоштовно знімати готівку в будь-якому банкоматі України та мають цілодобовий доступ до своїх коштів завдяки мобільному додатку «ЕКОБАНК ОНЛАЙН».

Також у додатку доступна сплата комунальних послуг, купівля валюти, перекази між картками та поповнення мобільного. А ще – власники карток УКРГАЗБАНКУ отримують до 15% манібеку за розрахунки в мережі партнерів в рамках програми лояльності банку.

22.04.2020