Допомогли придбати 10 нових трамваїв для Львова

Закупівля нових сучасних трамваїв для Львова – це важливий соціальний проєкт задля поліпшення інфраструктури громадського транспорту в українських містах та розвитку екологічно безпечного транспорту.

У рамках цього проєкту Європейський інвестиційний банк надає Львову кредит у розмірі 12 мільйонів євро на закупівлю сучасних трамваїв, місто додатково дофінансує 8,8 мільйонів євро.

Як допоміг реалізувати проєкт наш банк? УКРГАЗБАНК прогарантував виробнику трамваїв ГПК «Електрон» виконання контракту в сумі 4,2 млн євро на користь комунального підприємства Львівської міської ради «Львівелектротранс».

Чому ця подія важлива? По-перше, це вагома підтримка для вітчизняного виробника, який забезпечить українців зручним та екологічним транспортом. Адже саме трамвай є одним із найбільш екологічних та енергоефективних видів громадського транспорту і добре функціонуюча мережа може зробити вагомий внесок у зменшення кількості автомобілів на дорогах і, таким чином, знизити кількість викидів і забруднення довкілля. По-друге, оскільки трамваї закуповуються у львівського «Електрону», це означає, що інвестиції залишаться в місті і допомагатимуть у процвітанні його економіки: створять робочі місця та поповнять бюджети різних рівнів у вигляді податків.

Такі важливі, екологічні проєкти – пріоритет УКРГАЗБАНКУ, який має статус провідного ЕКОбанку і багаторічний досвід реалізації масштабних енергоефективних проєктів в Україні. Саме тому ми доклали максимум зусиль аби здійснити цю угоду у максимально короткий строк і на зручних для міста умовах. 

09.09.2020