УКРГАЗБАНК разом з Незалежною асоціацією банків України проводить конкурс дитячого малюнку та відеороликів

УКРГАЗБАНК разом з Незалежною асоціацією банків України запрошує взяти участь у конкурсі дитячого малюнку та відеороликів, присвячених Всесвітньому дню заощаджень в Україні.

Участники конкурсу зможуть креативно розповісти про свої мрії, на які заощаджують, та приєднатися до світової спільноти фінансово обізнаних маленьких громадян.

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі діти віком від 3 до 16 років. Малюнки повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм), тривалість відеороликів: 1-2 хвилини. Більш детально із вимогами до робіт та іншою інформацією можна ознайомитись тут.

Конкурсні роботи в електронній формі необхідно надіслати на електронну адресу info@nabu.org.ua з темою листа «Для участі в конкурсі». Роботи приймаються до 23 жовтня включно.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96).

12.10.2020