Понад 7 млрд грн заощаджень українців покращують екологію

Наразі сума заощаджень на нашому «ЕКОдепозиті» сягнула 7,1 млрд грн. Ці кошти спрямовані виключно на фінансування проєктів із захисту довкілля. Таким чином, заощадження українців не лише безпечно зберігаються у надійному банку, а й «працюють» на покращення екології України.

Нагадаємо, що нещодавно стартував наш новий екологічний «ЕКОдепозит Плюс», завдяки якому вклади українців фінансують виключно еко-проєкти 2 та 3 категорії викидів. Це масштабні проєкти, за якими банк надає зменшену ставку за кредитами, тобто ті, що намагаються мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Тільки за перші 1,5 місяці заощадження на «ЕКОдепозиті Плюс» сягнули позначки в майже 2,3 млн грн. Деталі про новий депозит тут.

Після розміщення коштів на «ЕКОдепозитах», банк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування еко-проектів. Таким чином ви долучаєтесь до фінансування «зелених» проєктів та розбудови «зеленого» та безпечного майбутнього нашої країни.

Дружня порада: поповнити або пролонгувати депозитний вклад в УКРГАЗБАНКУ можна не виходячи з дому – через Контакт-центр у режимі 24/7. Отримати більше інформації щодо умов «ЕКОдепозиту» можна тут.

Також, керувати власними фінансами в УКРГАЗБАНКУ та мати цілодобовий доступ до наших банківських продуктів та сервісів краще через дистанційні канали, зокрема, мобільний додаток ЕКОБАНК ОНЛАЙН (выделить).

16.10.2020