Нова програма фінансування аграріїв від 0,01% річних

Спеціально для захисту врожаїв українських аграріїв ми запровадили нову програму фінансування від 0,01% річних. Це означає, що тепер можна отримати доступний кредит зі зручними умовами на придбання високоякісної продукції нашого партнера Укравіт Агро – найбільшого в Україні виробника засобів захисту рослин.

Які умови ми пропонуємо? Мінімальна ставка від 0,01% річних протягом перших 6 місяців. Починаючи з 7-го місяця - від 7% річних для кредитів із заставою. Без застави можна отримати до 1,5 млн грн за ставкою від 14% річних.

На що можна отримати кредит: на купівлю будь-яких засобів захисту рослин, добрива та насіння. Заявку на фінансування можна оформити на зручному сервісі Agroapp.

«Ми завжди прагнемо, щоб наші клієнти могли розвивати свій бізнес, розширювати можливості та підвищувати ефективність завдяки таким партнерським програмам та вигідним умовам фінансування. Аграріям ми пропонуємо спеціальні умови та програми – лізинг, компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва чи білоруської техніки та устаткування, підтримка тваринництва, екокредити», - наголосив Родіон Морозов, заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ

За детальною інформацією щодо програми вже можна звертатись до будь-якого відділення УКРГАЗБАНКУ або до регіональних представництв Укравіт Агро.

14.12.2020