Більше 70 тисяч представників малого та середнього бізнесу – клієнти УКРГАЗБАНКУ

Ми продовжуємо активно підтримувати український бізнес, а тому наша клієнтська база невпинно зростає. Наразі понад 71 тисяча підприємців сегменту МСБ обрала УКРГАЗБАНК своїм надійним партнером.

Для представників малого та середнього бізнесу Банк пропонує окрему лінійку продуктів з низькими відсотковими ставками та вигідними умовами. Наприклад, для тих клієнтів, що обрали екологічний та відповідальний підхід до ведення своєї підприємницької діяльності, УКРГАЗБАНК, як провідний еко-банк країни, має спеціальні пропозиції та умови. Детальніше тут.

Неабиякою популярністю користується програма «Доступні кредити 5-7-9%», в якій саме УКРГАЗБАНК видав найбільший обсяг інвестиційних кредитів – 924 млн грн. Це саме ті кредити, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Така підтримка особливо важлива під час кризи, адже невеликі підприємства отримують дешевий ресурс на розвиток власної справи.

Загалом на підтримку малого та середнього бізнесу Укргазбанк вже видав 7 млрд грн, де левова частка портфелю належить інвестиційним кредитам (майже 80%).

Завдяки нашому клієнт-банку «ЭКОБУМ 24/7» підприємці мають власне міні-відділення у себе в кишені, що особливо важливо в карантинних умовах. Мобільна версія дистанційного сервісу обслуговування дозволяє ФОП та підприємцям керувати фінансами в режимі реального часу без будь-яких обмежень.

Нагадаємо, що нещодавно УКРГАЗБАНК став абсолютним рекордсменом за кількістю нагород у роботі з МСБ сегментом за версією журналу «Бізнес». Ми стали кращими одразу у п'ятьох номінаціях: «Опора МСБ», «Лідер програм держпрідтримки», «Кращий банк – антивірус», «Вибір малих агровиробників» і головне визнання – «Вибір підприємців 2020».

24.12.2020