Черговий кредит «5-7-9%»: стоматологічне обладнання українського виробництва

Наш черговий кредит за програмою «5-7-9%» виданий львівській стоматологічній клініці. Кошти за доступним кредитом пішли на купівлю діагностичного дентального мікроскопу українського виробництва. Оскільки клієнт витрачає кошти на медичне обладнання, то кредитна ставка з урахуванням компенсації складає 7%.

«При лікуванні зубів цей дентальний мікроскоп забезпечує збільшення до 24-х разів. Він використовується в хірургічній, терапевтичній, ендодентичній, ортопедичній стоматології. Звичайно, дуже приємно, що саме український виробник Scaner - достатньо відомий за кордоном та фактично не поступається за якістю та ергономікою європейським аналогам», - розповідає підприємець Максим Примак.

УКРГАЗБАНК є лідером за обсягом інвестиційного кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі цей показник вже перевищує 984 млн грн. Загалом банк видав доступних кредитів на суму 1,4 млрд грн.

Нагадаємо: нещодавно кредитний портфель представників малого та середнього бізнесу подолав позначку в 7 млрд грн, що вчергове підтверджує: УКРГАЗБАНК – надійний партнер для бізнесу, а кредитні програми – незамінні помічники українських підприємців.

29.12.2020