ЕКО-депозит у ТОП-25 кращих екопрограм країни

Продукт УКРГАЗБАНКУ, а саме наш ЕКО-депозит, увійшов у ТОП-25 кращих екопрограм вітчизняних компаній за версією журналу «Власть денег».

Фірмовий рейтинг журналу представляє найкращі екологічні програми, здійснювані компаніями різних сфер діяльності в Україні і які передбачають модернізацію виробництва, встановлення сучасного обладнання, випуск екологічної продукції тощо.

Видання враховувало не тільки обсяги інвестицій в екологічно чисте виробництво, а й важливість цих проєктів для поліпшення екологічної ситуації в регіонах і посилення технологічного потенціалу країни. При складанні рейтингу використовували дані з різних відкритих джерел, у тому числі офіційну інформацію компаній, дані ЗМІ та думки галузевих експертів.

Державний УКРГАЗБАНК уже давно відомий ринку, як головний екобанк країни. Адже всі наші фінансові продукти ми створюємо таким чином, щоб вони максимально враховували інтереси не тільки клієнтів, але й навколишнього середовища.

Наша екологічна гордість – це ЕКО-депозит: кошти з нього (а це вже понад 7,5 млрд грн) спрямовуються виключно на фінансування проєктів із захисту навколишнього середовища. Результат — щорічне скорочення викидів вуглекислого газу, вироблення «зеленої» електроенергії та заміщення викопного палива.

Більше про ЕКО-депозит від УКРГАЗБАНКУ тут.

Детальніше ознайомитись з рейтингом журналу «Власть денег» можна тут.

23.02.2021