Видали 8 млрд грн кредитів для малого та середнього бізнесу

За 1-й квартал 2021 року УКРГАЗБАНК уклав 1 тисячу кредитних угод з клієнтами малого та середнього бізнесу на суму 1,4 млрд грн. Наразі кредитний портфель банку вже сягнув  8 млрд грн.

Загалом вже понад 4000 підприємців сегменту МСБ отримали кредити від УКРГАЗБАНКУ. Недарма ми абсолютні рекордсмени за кількістю нагород у рейтингу «Лідери фінансування суб'єктів МСБ» за версією журналу «Бізнес».

Таке стрімке нарощення портфелю відбувається завдяки активній участі Банку у держпрограмі «Доступні кредити 5-7-9%» та новим програмам кредитування бізнесу. Наразі портфель наших доступних кредитів становить 2 млрд грн, де понад 1,2 млрд  грн – кредити на інвестиційні цілі. 

До речі, більша половина нашого кредитного портфелю – це ЕКО-кредити. А все тому, що для тих клієнтів, котрі обрали екологічний та відповідальний підхід для ведення своєї підприємницької діяльності, УКРГАЗБАНК як екобанк №1 в країні має спеціальні пропозиції – еконадбавки до депозитів та знижені ставки за кредитами тощо.

УКРГАЗБАНК також надає можливість дистанційного відкриття поточних рахунків для фізичних осіб-підприємців. Відкрити рахунок можна буквально за декілька хвилин.

08.04.2021