УКРГАЗБАНК серед лідерів сталого розвитку українського бізнесу 2021

Видання «Кореспондент» та «Деньги» у партнерстві з Мережею Глобального договору ООН в Україні (Global Compact Network Ukraine) розробили рейтинг українських компаній зі сталого розвитку, - перший професійний рейтинг в Україні.

Редакції дослідили та проаналізували діяльність багатьох українських компаній та як саме вони слідують цілям сталого розвитку ООН. Головними перевагами стали: наявність антикорупційної програми, гендерна рівність, інвестиції у соціальні та екологічні проєкти, зниження шкідливих викидів.

За результатами рейтингу УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-25 лідерів стійкого розвитку, продемонструвавши найбільшу частку екологічних та енергоефективних проєктів у портфелі. Загалом на рахунку банку понад 500 великих екопроєктів, які допомогли скоротити шкідливі викиди СО2 щорічно на 1,4 млн тонни. За 4 роки активної роботи УКРГАЗБАНК перетворив «зелений» банкінг у свою основну конкурентну перевагу: загальний обсяг профінансованих Банком проєктів виріс більш ніж у 20 разів - до 30 млрд грн. Також УКРГАЗБАНК є першим українським учасником Коаліції лідерів у сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC).

Як зауважують автори рейтингу, місце в ньому менш важливе, аніж сам факт присутності в ньому. Керівники бізнесів, що увійшли до рейтингу, -  це реальні далекоглядні лідери та стратеги.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за посиланням. Щороку Банк звітує про свої досягнення у напрямі сталого розвитку.

01.06.2021