Нова програма кредитування та фінансового лізингу медобладнання

УКРГАЗБАНК запустив нову партнерську програму кредитування та фінансового лізингу від 7,84% на придбання медобладнання від компанії «Ксенко». Програма вже працює для всіх представників малого та середнього бізнесу, які зацікавлені у придбанні медобладнання - здебільшого це лікарні, клініки, санаторії, оздоровчі заклади.

Компанія «Ксенко» має представництва в регіонах України і співпрацює з медичними установами, забезпечуючи поставку, установку і сервіс широкого спектру медичного обладнання: апарати ШВЛ, апарати та монітори для анестезії, операційні світильники, інфузійні нагрівачі, пульсоксіметри, хірургічні столи, медичні манекени тощо.

Нагадаємо, що в рамках проєктів сталого розвитку УКРГАЗБАНК активно підтримує медичний напрям, а саме: заміна застарілого обладнання та діагностичних приладів, транспорту, реконструкція лікарень, створення нових робочих місць тощо.

Таким чином УКРГАЗБАНК підтримує розвиток медицини в Україні і активно працює над створенням доступних умов для придбання медобладнання.

За інформацією щодо програми можна звертатись в будь-яке відділення УКРГАЗБАНКУ.

Ознайомитись з компанією «Ксенко» можна тут: http://www.ksenko.com

10.06.2021