УКРГАЗБАНК розпочав стратегічну співпрацю із Всеукраїнською групою теплогенеруючих компаній «УкрТепло»

УКРГАЗБАНК як учасник Урядової програми з енергозбереження, першим серед українських банків підписав договір про стратегічну співпрацю із національним виробником енергозберігаючих технологій, одним із лідерів вітчизняного ринку теплової генерації - групою компаній «УкрТепло».

«УКРГАЗБАНК як державний банк вбачає свою соціальну відповідальність в активній реалізації програм з енергозбереження, як надзвичайно важливих для суспільства та держави в цілому. Співпраця із вітчизняним виробником «УкрТепло» забезпечить комплексний підхід у реалізації енергоефективних заходів. УКРГАЗБАНК активно використовує свій потенціал та значний досвід у реалізації таких програм та планує досягти високих результатів, особливо у рамках співпраці із вітчизняними виробниками, які використовують найсучасніші технології для ефективного використання власних енергоресурсів», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Генеральний директор групи компаній «УкрТепло» Руслан Щава висловив упевненість, що  результатом співпраці з УКРГАЗБАНКОМ стане зростання попиту серед населення на негазові котли та енергоефективні матеріали. «Наша компанія використовує комплексний підхід у забезпеченні споживачів сучасними енергозберігаючими технологіями - від виробництва, інсталяції та сервісного обслуговування котлів, до регулярного забезпечення користувачів паливом та вирощування енергетичної сировини – що є унікальним для українського ринку. Спільний проект з УКРГАЗБАНКОМ дозволить суттєво знизити вартість негазових котлів для кінцевих споживачів, оскільки вони будуть реалізовуватися не через торгові мережі, а напряму виробником. З врахуванням  державної компенсації ми отримаємо значний кумулятивний ефект. Це ще більше прискорить перехід на альтернативні види палива в Україні», - повідомив Руслан Щава. При цьому він нагадав, що група компаній «УкрТепло» нещодавно підписала у посольстві Королівства Нідерланди угоду про виробництво в Україні енергозберігаючого обладнання за новітніми голландськими  технологіями. Це  дозволить у найближчому майбутньому забезпечити українських споживачів ще більш ефективним обладнанням нового покоління. 

Коментуючи подію, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук підкреслив, що спільні зусилля УКРГАЗБАНКУ та групи компаній «УкрТепло» створять в Україні сприятливі умови для виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

16.07.2015