Консультацію УКРГАЗБАНКУ за кредитною програмою з енергозбереження «Тепла оселя» тепер можна замовити он-лайн

Для більшої зручності клієнтів, які хочуть скористатися кредитною програмою щодо енергоефективності та енергозбереження «Тепла оселя», УКРГАЗБАНК розробив та впровадив на базі корпоративного сайту окрему інтернет-сторінку із можливістю замовлення консультації спеціаліста банку он-лайн.

Зокрема, на сторінці «Теплої оселі» можна детально ознайомитися з умовами програми та необхідним переліком документів, зробити розрахунок необхідної суми кредиту, щомісячних платежів та суму компенсації від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, а також замовити консультацію співробітника Банку щодо умов надання коштів на заходи з енергоефективності, що значно зекономить час потенційного клієнта. На сторінці «Тепла оселя» також можна отримати корисну інформацію та поради спеціалістів щодо енергоефективного обладнання та матеріалів.

За перші дні з моменту запуску нової сторінки замовленням послуги он-лайн скористалися понад 30 клієнтів УКРГАЗБАНКУ.

УКРГАЗБАНК почав реалізацію кредитної програми «Тепла оселя» в середині травня і зараз активно розвиває її за всіма напрямками. Зокрема, налагоджує зв’язки з обласними і міськими адміністраціями, виробниками та постачальниками енергоефективного обладнання та матеріалів.

Для УКРГАЗБАНКУ даний напрямок роботи є вкрай важливим, оскільки охоплює всі ключові аспекти його діяльності на сьогоднішній день:

  • роботу з фізичними особами, для яких в рамках програми енергоефективності передбачена компенсація від держави;
  • роботу з юридичними особами, ОСББ та ЖБК (як в рамках малого і середнього бізнесу, так і великих корпоративних клієнтів);
  • реалізацію спільної програми УКРГАЗБАНКУ та Республіки Білорусь щодо кредитування українців на придбання білоруської техніки, в тому числі енергоефективного обладнання;
  • реалізація стратегічного завдання держави, яке є основним акціонером УКРГАЗБАНКУ;
  • формування справді європейської культури в українському суспільстві, оскільки енергозберігаючі технології та альтернативна енергетика є основоположними постулатами Європейського Союзу, до якого впевнено крокує Україна.

Нагадуємо, що за кредитною програмою «Тепла оселя» позичальники  - фізичні особи отримують компенсацію від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України в розмірі 20% від суми наданого кредиту, якщо він був використаний на придбання «негазового» котла, і 30%  - якщо на кредитні кошти купується інше енергоефективне обладнання або матеріали.

31.07.2015