УКРГАЗБАНК та мережа будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» стали партнерами у реалізації заходів з енергоефективності

УКРГАЗБАНК, як учасник Урядової програми з енергозбереження, та один із лідерів ринку будівельних матеріалів та обладнання в Україні - мережа гіпермаркетів «Нова Лінія», за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, уклали генеральний договір про партнерство та співпрацю в енергоефективній сфері.

Метою такої співпраці є розвиток Державної програми ефективного використання енергетичних ресурсів, яка реалізується Урядом, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження та державними банками. Згідно з договором, УКРГАЗБАНК та «Нова Лінія» створять «Центр енергоефективності», де населення матиме змогу взяти банківський кредит на термомодернізацію власних помешкань безпосередньо в гіпермаркетах «Нова Лінія».

«Безумовно, співпраця з таким потужним гравцем на ринку будівельних матеріалів як «Нова Лінія» допоможе скористатися Державною програмою енергоефективності з компенсацією від держави найбільш зацікавленим в цьому людям, адже будівельні гіпермаркети відвідують переважно ті, хто хоче зробити власні домівки теплими і затишними. Можливість оформити кредит УКРГАЗБАНКУ прямо на місці і відразу придбати необхідні матеріали або обладнання для термомодернізації значно скоротить їхній шлях до власної енергонезалежності, а відтак - зменшить залежність України від імпортних енергоносіїв. Це пріоритетний напрямок роботи держави на сьогодні, і ми, як державний Банк, зробимо все можливе, щоб забезпечити якнайшвидше її виконання», - підкреслив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Як зазначив генеральний директор ПрАТ «Нова Лінія» Петро Ковтун, після суттєвого підвищення комунальних тарифів попит населення на енергоефективне обладнання та матеріали суттєво збільшився. «На жаль, далеко не всі можуть дозволити собі витратити одразу всю необхідну суму для проведення термомодернізації власного житла. Державна кредитна програма енергоефективності з компенсацією частини кредиту дозволить зробити це без зайвого навантаження на сімейний бюджет», - сказав Петро Ковтун.

Договір між УКРГАЗБАНКОМ та «Новою Лінією» укладено за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження. Голова агентства Сергій Савчук вважає, що партнерські відносини між державними банками та мережами роздрібного продажу енергоефективного обладнання та матеріалів створять в Україні сприятливі умови для виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності. «Це не лише допоможе донести інформацію щодо умов участі у  програмі до якомога більшої кількості українців, а й значно спростить саму процедуру отримання енергоефективного кредиту. Переконаний, що співпраця державних банків з найбільшими торгівельними мережами допоможе прискорити реалізацію Державної програми з енергоефективності, що є стратегічним завданням Уряду», – повідомив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

04.08.2015