«Домовичок»

ЗАМОВИТИ КАРТУ

Повідомляємо, що з 01.04.2018р. в АБ «УКРГАЗБАНК» змінено умови продукту «Універсальна картка «Домовичок»

ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ БОНУСИ

Шановні учасники бонусної програми MasterCard Rewards - власники картки «Домовичок»!

АКЦІЯ «Вигравайте поїздку до
Діснейленду за Програмою винагород Mastercard!»​

З 01 до 28 лютого 2018 року замовляйте будь-який подарунок з каталогу винагород Mastercard Rewards
та ставайте учасником розіграшу туру для 4-х до Діснейленду (м. Париж)!

Офіційні правила акції

АКЦІЯ «Додаткові бали від програми
Mastercard Rewards  та Puma»

До 31 січня 2018 року розраховуйтесь картою у мережі магазинів Puma та

отримайте в 2 рази більше балів!

АКЦІЯ «ВЕСНА ПОРУЧ з Програмою винагород Маstercard!»

З 01 до 30 квітня 2018 року заходьте в каталог Програми та замовляйте “Подарунок-сюрприз”
вартістю 1 000 балів та автоматично отримуйте SMS-повідомлення з назвою виграного подарунку!

Офіційні правила акції

 

Можливість, за потреби, скористатися кредитними коштами до 10 000 грн у будь-якому банкоматі або торговій мережі України чи світу, де приймаються картки MasterCard

Відсутність будь-яких комісій за встановлення та обслуговування кредитного ліміту, тобто Ви можете оформити кредит про всяк випадок

Користування кредитними коштами впродовж 30 днів безкоштовно

Можливість будь-коли скористатися кредитними коштами без оформлення кредитних договорів, черг та відвідування банку

Можливість вільного поповнення рахунку у зручний для Вас час та спосіб

Це банківський депозит у Вашій кишені: 
На залишок коштів на картковому рахунку будуть нараховуватись проценти за ставкою строкового депозиту

Це впевненість у вільному знятті коштів:
Ви можете зняти гроші з карткового рахунку у зручний для Вас час у найближчому відділенні банку або банкоматі, який обслуговує картки MasterCard

Це заощадження без зайвих зусиль: 
Рахунок цієї картки можна вільно поповнювати у зручний для Вас час та спосіб

Це універсальна картка для розрахунків:
Ви можете розрахуватися карткою в торговельній мережі в Україні та за кордоном, де приймають картки MasterCard

Ви можете розраховуватись карткою за товари та послуги в Інтернеті та будь-якій торговельній мережі України та світу, де приймають до оплати картки MasterCard

Розраховуючись карткою, Ваш бонусний рахунок у системі MasterCard Rewards буде автоматично поповнюватися балами (15 грн покупки дарує 1 бонусний бал)

Бонусні бали обмінюються на подарунки, які Ви обираєте самі (строк дії балів 3 роки з дати їх нарахування). 

Серед подарунків – можливість безкоштовно подорожувати світом та отримувати безліч корисних товарів з каталогу

Покупки в інтернеті відбуваються з використанням протоколу MasterCard Secure Code, що забезпечуєнайвищій рівень безпеки

 

Дацюк Андрій Анатолійович, “Укркарт”, м. Кривий Ріг:

“Звичайно ж я оформив картку і вона мене вже двічі дуже виручила по автомобілю… Також картка виручає для непередбачуваних покупок”

Картка “Домовичок” мене привабила своїм кредитним лімітом. Мені потрібні були кошти на ремонт автомобіля. Машина не дешева, а бувають моменти, коли зарплати не вистачає на запчастини. А в УКРГАЗБАНКУ, де я давно обслуговуюсь, порадили карточку “Домовичок”.

Звичайно ж я оформив картку і вона мене вже двічі дуже виручила по автомобілю: коли пружина лопнула і ще були проблеми, що потребували ремонту. Зняв кошти з картки, година–дві ремонту на СТО і поїхав, бо я без машини ніяк. За допомогою картки купував запчастини, розраховувався за паливо на АЗС. Дуже зручно. Тобто я в основному використовую картку для обслуговування свого авто. Також картка виручає для непередбачуваних покупок. Нещодавно були в магазині побутової техніки, як раз потрібен був подарунок для сім’ї з маленькою дитиною – купили мультиварку, вони користуються із задоволенням. Без “Домовичка” і тут не обійшлося! Картку можна поповнювати онлайн – я перевожу гроші з картки на картку і потім розраховуюсь там де мені потрібно. Цікава картка, дизайн веселий і доброзичний.

Півторадня Наталія Михайлівна, “Київміськбуд”, м. Київ:

“Коли позичаєш у сусідів чи друзів, то не завжди зручно дивитись навіть їм у очі, тому що почуваєшся винним. Якби я взяла гроші у когось, то вже потрібно було б все повернути, а так я потрошку віддаю” Безпосередньо цю картку я оформила для проведення ремонтних робіт у своїй квартирі. До речі, кредит на яку, я також брала в УКРГАЗБАНКУ.

Дякуючи “Домовичку”, я в квартирі зробила ремонт. Розраховувалась карткою, купуючи всі будівельні матеріали. І це мене дуже врятувало. Тепер у мене вже є ремонт, квартира заселена і все в порядку! Крім того, що я купувала за допомогою “Домовичка” те, що мені потрібно, мені ще й за це нараховували бонуси. Коли я останнього разу заплатила за комунальні послуги карткою “Домовичок”, мені вже вистачило бонусів для замовлення подарунку. У якості подарунку на сайті “Домовичка” я обрала паливну картку на 200 грн. Я вже скористалась моїм подарунком: прийшла на АЗС, подала картку, ввела пін-код і отримала паливо на 200 грн. Це дуже приємний подарунок для автовласника.

“Домовичок” дуже зручний тим, що не потрібно позичати гроші у когось. Коли позичаєш у сусідів чи друзів, то не завжди зручно дивитись навіть їм у очі, тому що почуваєшся винним. Якби я взяла гроші у когось, то вже потрібно було б все повернути, а так я потрошку віддаю. Отримала зарплату і повернула “Домовичку”, який не дивиться в очі і не каже: “Віддай!”. Зараз у мене трохи складне матеріальне становище – я сама виховую і навчаю двох дітей, тому “Домовичок” мене рятує.

Краснобрижий Андрій Сергійович, м. Суми:

“Зараз ціни постійно міняються, тому будь-яка покупка зроблена сьогодні, ймовірно, що завтра буде коштувати дорожче” На сьогоднішній день ситуація в країні така, що своїх коштів не завжди вистачає, тому на допомогу приходить “Домовичок”, який завжди має при собі кошти і може допомогти в будь-яку хвилину.

Картка має приємний дизайн. Нею зручно розраховуватися в магазинах, на АЗС. Зараз ціни постійно міняються, тому будь-яка покупка зроблена сьогодні, ймовірно, що завтра буде коштувати дорожче. Дуже просто перевіряти стан бонусного рахунку на сайті MasterCard Rewords, можна подивитися, за що саме були нараховані бонуси, в якій кількості. Декілька днів тому я вже отримав обраний на сайті подарунок – френч-прес, який із задоволенням використовую для заварювання чаю. Картка дійсно зручна, бо це такі собі резервні гроші: можна здійснити покупку вже сьогодні, а не відкладати її на майбутнє. Звичайно ж це привабливо, а в теперішніх умовах – ще й вигідно!

Багненко Яна Юріївна, с.Чернобаївка, Херсонська обл.:

“Я вже обрала подарунок, який планую обміняти на зібрані бонуси – це картка мережі магазинів одягу” Оформила картку “Домовичок” через те, що потрібні були гроші на переоформлення будинку. Варіант позичити в друзів не підходив, відкладати не хотіла, бо тобі б заплатила вищу ціну. А так у мене “Домовичок” “під рукою”. Мені зручно. Можу як в банкоматі готівку знімати, так і в супермаркетах розраховуватися.

Іншим клієнтам рекомендую саме другий варіант – це набагато дешевше. Ще приємно усвідомлювати, що й бонуси нараховуються. Я вже обрала подарунок, який планую обміняти на зібрані бонуси – це картка мережі магазинів одягу. До речі, я вже погашала заборгованість за карткою: все добре і швидко. “Домовичок” для мене, як додатковий гаманець, яким можна скористатися у непередбачуваних ситуаціях.

Телішевський Олександр Фрідріхович, м. Хмельницький:

“Накопичив багато бонусів, за які зробив подарунок для дружини…, замовив сертифікат для придбання товарів в продуктовій мережі, вже отримав накопичувач інформації на 6 ГБ” Користування “Домовичком” – це тільки позитивні емоції. За допомогою цієї картки купив товари, які, можливо, раніше б не наважився купити. Я не люблю позичати гроші у друзів. Є таке прислів’я «Якщо хочеш втрати друзів – то позич гроші». З банком це простіше, надійніше. Через регулярне користування карткою, накопичив багато бонусів, за які зробив подарунок для дружини обравши набір для сауни, замовив сертифікат для придбання товарів в продуктовій мережі, вже отримав накопичувач інформації на 6 ГБ – річ потрібна Зараз знову потішу дружину, бо обміняв бонуси на сучасний фен зі змінними насадками. Раніше я дуже рідко користувався кредитними картками. “Домовичок” мені сподобався через ті опції, які він пропонує. Дуже швидко можна поповнювати рахунок, а SMS-повідомлення сповістить про залишок на рахунку, і я знову можу користуватися карткою. Всім друзям і знайомим раджу придбавати собі карточку “Домовичок”.

Гальона Сергій Миколайович, Радомишльський РВ УМВС, м. Житомир:

“Враховуючи зростання цін… я тільки виграв від здійсненої покупки” Про картку “Домовичок” у мене склалися гарні враження. Мені зручно нею користуватися і розраховуватися в мережі магазинів та Інтернет. Потрібно було змінити пральну машину, яка вже відпрацювала свій строк, але власних коштів не вистачало, тому скористалися кредитними коштами. Купили нову пральну машину і ноутбук. Враховуючи зростання цін, я думаю, що я тільки виграв. Мені підходить пільговий період у 30 діб, коли я можу повернути позичені кошти без відсотків. Знаю, що сплачувати потрібно до 20-го числа згідно з графіком, тому не пропускаю термін. Також мені подобається “Домовичок” через наявність бонусної винагороди, оскільки подарунки це завжди приємно, особливо коли можна їх обрати на свій смак. Слідкую за календарем подарунків від “Домовичка” і намагаюся не проґавити шанс розплатитися карткою щоб отримати додаткові бонуси. Наприклад, заплатив комуналку – отримав більше бонусів на подарунки, у листопаді вигідно купувати одяг за допомогою “Домовичка”. Мені це подобається!