Класичний+

З 05.10.2015 депозити за програмою «Класичний+» не оформлюються.

Даний розмір ставок застосовується при визначенні розміру ставки за депозитами, відкритими до 05.10.2015 р., по яким діє автоматична пролонгація.

Термін депозиту та процентні ставки

 

Гривня

Долар США

Євро

3-6 міс

1,5%

0,25%

0,1%

6-12 міс

2,5%

0,5%

0,1%

12-24 міс

3,5%

0,5%

0,1%

18-24 міс

3,5%

0,5%

0,1%

Сума мінімального початкового вкладу на депозит в день оформлення депозиту

1 000,00 гривень
100,00 доларів США
100,00 євро

Умова пролонгації

Передбачено.
Якщо не раніше 7 (сьомого) банківського дня та не пізніше 2 (другого) банківського дня до дня закінчення строку зберігання депозиту клієнт не звернувся до відділення банку або не повідомив про намір повернути депозит за телефоном Контакт-центру, депозит вважається щоразу продовженим на аналогічну до попереднього строку депозиту кількість календарних днів. При продовженні строку зберігання коштів розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку зберігання коштів, для відповідного виду депозитного вкладу та строку. Процентна ставка на продовжений строк зберігання коштів встановлюється з першого дня продовженого строку зберігання коштів. Строк депозиту може продовжуватись неодноразово.

Сплата процентів

Щомісячно перераховуються на картковий або поточний рахунок в  АБ “ УКРГАЗБАНК”. Проценти нараховані на дату повернення депозиту перераховуються на картковий або поточний рахунок або за письмовою заявою клієнта виплачуються готівкою з каси банку.
Якщо клієнт подав до Банку заяву про повернення депозиту та нарахованих процентів шляхом  видачі готівки з каси Банку, але не звернувся до Банку у день закінчення строку зберігання коштів/продовженого строку зберігання коштів, грошові кошти перераховуються на картковий або поточний рахунок в  АБ “ УКРГАЗБАНК” на наступний банківський день після дня закінчення строку зберігання коштів/дня закінчення продовженого строку зберігання коштів

Поповнення депозиту

Дозволяється,
протягом першої половини строку зберігання коштів або першої половини продовженого строку зберігання коштів, але не пізніше, ніж через 184 календарних днів з дати початку строку зберігання коштів або з дати кожного продовженого строку зберігання коштів.

Мінімальна сума поповнення

500,00 гривень
50,00 доларів США
50,00 євро

Повернення суми депозиту в день закінчення строку зберігання коштів/ продовженого строку зберігання коштів

Шляхом видачі готівки з каси банку або шляхом перерахування на картковий або поточний рахунок в АБ «УКРГАЗБАНК» у разі повідомлення клієнта про намір повернення депозиту та нарахованих процентів. 
Якщо Вкладник не звернувся до банку з наміром повернути депозит не раніше 7 (сьомого) банківського дня та не пізніше 2 (другого) банківського дня до дня закінчення строку зберігання коштів/продовженого строку зберігання коштів, депозит вважається щоразу продовженим на аналогічну до попереднього строку зберігання коштів кількість календарних днів.
Якщо Вкладник подав до Банку заяву про повернення депозиту та нарахованих процентів шляхом видачі готівки з каси Банку, але не звернувся до Банку у день закінчення строку зберігання коштів/ продовженого строку зберігання коштів для отримання коштів, грошові кошти перераховуються на картковий або поточний рахунок в АБ «УКРГАЗБАНК» на наступний банківський день після дня закінчення строку зберігання коштів

Достроковеповернення частини/всієї суми депозиту

Не дозволяється.

Інші умови

Кожному клієнту відкривається поточний рахунок або картковий рахунок з видачею банківської платіжної картки (БПК) у валюті вкладу: класу «Дебетна» «Стандарт», «Золота» та «Платінум» згідно з тарифним планом «Економ».