Партнерські програми

АБ «УКРГАЗБАНК» та компанії «ZAGORYE» дарують БЕЗКОШТОВНІ АВІАКВИТКИ для клієнтів Premier-банкінгу.
При замовлені проживання через компанію ZAGORYE в найкращих міських та курортних готелях Європи, Еміратів та на островах Індійського океану, Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток з України та в зворотній бік.
Все дуже просто:

  • до Ваших послуг кращі готелі, які доступні тут. Обирайте готель до смаку та робіть замовлення через вашого персонального менеджера Premier Banking або у менеджера в компанії ZAGORYE.
  • замовляйте один номер мінімум на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер мінімум на 7 ночей у п’ятизірковому готелі Еміратів та на островах Індійського океану та отримуйте один авіаквиток з України та у зворотній бік.

Більше інформації запитуйте у Вашого менеджера Premier-банкінгу.

Бажаємо цікавих подорожей та незабутніх вражень!

Юридична компанія «СТРАТЕГ» має:

  •  правовий досвід та команду професіоналів, яка збереже Ваш час та вирішить будь-які Ваші проблеми юридичного характеру;
  •  розгалужену систему партнерських відносин та юридичних партнерів у наступних країнах світу: Австрія, Англія, Китай, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Македонія, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати, Чехія, Угорщина, Вануату, Швейцарія, Мальта, Литва.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» надає знижки на юридичні послуги клієнтам Premier-банкінгу

  •  10 % власникам Mastercsrd Platinum та Visa Platinum
  •  15%  власникам Mastercsrd World Elite та Visa Infinite