Програми державної підтримки підприємств АПК

Замовити консультацію

 

 

Умови участі суб’єктів господарювання АПК в державних компенсаційних програмах

АБ «УКРГАЗБАНК», відповідно до укладеного з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України меморандуму, є банком-учасником державних компенсаційних програмах для підприємств агропромислового комплексу в рамках:

  1. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (Постанова КМУ від 01.03.2017 №130).
  2. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (Постанова КМУ від 07.02.2018 №106).
  3. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (Постанова КМУ від 07.02.2018 №107).
  4. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (Постанова КМУ від 29.04.2015 №300).

У відділеннях АБ «УКРГАЗБАНК» клієнти можуть подати заявки для отримання державної підтримки за наступними програмами:

Для сільськогоспвиробників:

  1. Програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25% (для фермерських господарств в розмірі 40%).

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

Для фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

  1. Програма часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва категорії базове, сертифіковане в розмірі 80% вартості насіння, висіяного в поточному році, але не більше 80 000 грн на одне господарство.

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

  1. Програма часткової компенсації вартості витрат, пов'язаних з наданням дорадчих послуг, в розмірі 90% (не більше 10 000 грн).

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

  1. Програма часткової компенсації відсоткової ставки за залученим в АБ «УКРГАЗБАНК» кредитом. Надається за кредитами терміном до одного року для покриття виробничих витрат (на суму до 500 тис. гривень) та терміном до трьох років для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних із будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення (на суму до 9 млн гривень).

Для підприємств галузі тваринництва: 

  1. Програма часткової компенсації вартості об'єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів в розмірі 25% фактично понесених витрат на будівництво та/або реконструкцію тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м'яса, побічних продуктів тваринного походження, що належать до II та ІІІ категорії), у тому числі вартості обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією до 5 років на суму до 500 млн гривень.

Для суб'єктів господарювання агропромислового комплексу: 

  1. Програма часткової компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами в АБ «УКРГАЗБАНК». Надається за кредитами в національній валюті (короткостроковими (відновлювальними та невідновлювальними) кредитами (крім овердрафтів) для покриття виробничих витрат та середньостроковими і довгостроковими  кредитами для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов'язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об'єктів сільськогосподарського призначення, а також для будівництва і реконструкції виробних об’єктів (у тому числі сховищ для зберігання овочів, фруктів та ягід).

За консультаціями щодо порядку подачі заявок та переліку документів звертайтесь до відділень АБ «УКРГАЗБАНК»