УКРГАЗБАНК надав своїм клієнтам дешевший та простіший доступ до VIP-залів міжнародних аеропортів

УКРГАЗБАНК значно покращив умови перебування своїх клієнтів - власників преміальних карток Visa у VIP-залах відпочинку в 850 аеропортах світу. Тепер для відвідання VIP-зали клієнт надає лише свою платіжну картку Visa Platinum чи Visa Infinite, а вартість перебування зменшена на 20%.

Тож, для комфортного та приємного очікування, клієнтам УКРГАЗБАНКУ не потрібно оформлювати додаткових клубних карт. Клубні картки Priority Pass можна використовувати до закінчення терміну дії. Оплата послуги здійснюється за допомогою платіжної карти при проході до зали відпочинку.

Послуга доступу до залів відпочинку у міжнародних аеропортах, крім традиційно комфортного і приємного початку подорожі з безкоштовним Wi-Fi, оргтехнікою, їжею і напоями, також включає можливість запросити гостей або партнерів у кімнату переговорів.

Нагадаємо, АБ «УКРГАЗБАНК» та MasterCard пропонує клієнтам PREMIER-banking відвідати бізнес-зал преміум класу від MasterCard в терміналі D міжнародного аеропорту Бориспіль.

Master Card Lounge пропонує безкоштовно їжу та напої, Wi-Fi, стаціонарні комп’ютери з доступом до інтернету, принтер, копіювальна техніка, факс, українську та міжнародну пресу, а також кімнату для паління.

27.07.2017