УКРГАЗБАНК видав першу е-ліцензію

УКРГАЗБАНК видав першу е-ліцензію клієнту PREMIER BANKING для здійснення інвестиції за кордон. Оформлення такої валютної ліцензії в електронній формі та здійснення операції відбувається протягом одного робочого дня - у день звернення клієнта до УКРГАЗБАНКУ та надання повного пакету документів.

Нагадаємо, що УКРГАЗБАНК нещодавно став уповноваженим банком з видачі українцям валютних ліцензій в електронній формі та розпочав надання послуги «е-ліцензія» для фізичних осіб – клієнтів PREMIER BANKING. На підставі е-ліцензії клієнти Банку можуть здійснювати перерахування іноземної валюти за кордон на загальну суму до 50 тис. доларів США (в еквіваленті) протягом одного календарного року для здійснення трьох видів валютних операцій: для інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних рахунках за межами України, а також з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Для отримання е-ліцензії в УКРГАЗБАНКУ необхідно подати такі документи:

  • заяву до НБУ про видачу е-ліцензії;
  • документи, що свідчать про наявність у цієї фізичної особи доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на підставі е-ліцензії;
  • оригінали або копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (крім випадку переказу коштів на власний рахунок).

За умови відповідності поданої клієнтом інформації, УКРГАЗБАНК надсилає до Національного банку запит на здійснення фізичними особами валютних операцій для видачі е-ліцензії.

Така спрощена система надання індивідуальних ліцензій полегшує та прискорює проведення фізичними особами відповідних валютних операцій.

06.09.2017