Шевченко: Українці довірили УКРГАЗБАНКУ 2,7 млрд грн заощаджень на покращення екології

Завдяки екологічному продукту УКРГАЗБАНКУ «ЕКО-депозит», кошти якого спрямовуються виключно на фінансування проєктів із захисту довкілля, вже понад 2,7 млрд грн заощаджень українців працюють на покращення екології України. Зокрема, найбільше екологічно свідомих вкладників живе у столиці, Черкаській та Полтавській областях.

Власним прикладом українці вкотре доводять: для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, навпаки – кожна гривня важлива і дієва. Адже зроблених наразі внесків вже достатньо для фінансування 71 енергоефективного проєкту. А це – щорічне скорочення викидів СО2 на 84, 6 тис. тонн, вироблення на 119,9 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 48 тис. українських родин, а також щорічне заміщення використання викопного палива на 96990 Гкал для опалення понад 29 тис. домівок.

Екобанк, як соціально-відповідальна фінустанова, що вирішує нагальні потреби суспільства і держави у сфері захисту екології і довкілля, високо цінує кожного відповідального еко-вкладника нашого Банку. Адже саме вони роблять свідомі, дієві кроки заради екологічно чистого майбутнього. Усі  кошти, які розміщені на ЕКО-депозиті, допомагатимуть нашій державі ставати екологічно чистішою та енергетично незалежною. Тож чим більше коштів на ЕКО-депозиті, тим більше фінансування еко-проектів, відповідно, тим більший результат для екології та чистого майбутнього України

зазначив Голова Правління Кирило Шевченко.

Нагадаємо, ЕКО-депозит можна відкрити на 1-24 місяці, зі ставкою 12%. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або ж щомісячно.

21.02.2020