Дві в одній: УКРГАЗБАНК запустив першу в Україні кобейдж-картку ПРОСТІР – UnionPay

УКРГАЗБАНК разом з Національною платіжною системою «Український платіжний «ПРОСТІР» (ПРОСТІР) та найбільшою у світі системою UnionPay International розробили спільний продукт, аналогів якому наразі немає на українському ринку. Це перша в країні кобейджингова картка, що працює відразу з двома платіжними системами – UnionPay та ПРОСТІР.

Тож що таке кобейдж-картка і як вона працює? Це унікальна картка, яка поєднує у собі кращі сервіси та переваги двох платіжних систем – в Україні системи ПРОСТІР, а за її межами – UnionPay.  Особливість нашої картки ще в тому, що в Україні нею можна розраховуватися у 98% терміналах підключених до ПРОСТІР – незалежно від того, яким банком встановлено платіжний пристрій. А за кордоном як? Ви легко розрахуєтеся своєю новою карткою не тільки в Китаї, де зазвичай картки інших платіжних систем не працюють, а ще у майже 178 країнах світу.

Тож кобейдж-картка ПРОСТІР - UnionPay – новий продукт на українському платіжному ринку. Відсьогодні він доступний усім, хто хоче самостійно оцінити переваги синергії українських та світових технологій і продуктів у платіжній сфері. Картка ПРОСТІР- UnionPay особливо прийдеться до смаку тим, хто не уявляю свого життя без шопінгу на найбільших світових інтернет-майданчиках. А ще наша картка має стильний дизайн, який жодного не залишить байдужим.

Ще трішки деталей про нову картку:

  • рівень картки – Gold;
  • випускається у преміальних пакетах, а також як додаткова до карток рівня Platinum, World Elite та Infinite;
  • безкоштовна в рамках пакету «Prestige», при цьому без плати за обслуговування при щомісячній сумі транзакцій від 2 тисяч грн в місяць і більше для зарплатних проєктів;
  • вже доступна у 4-х тарифних планах: Приватний, Зарплатний, Економ та ПроЗапас (наша флагманська депозитна картка).

UnionPay – світовий лідер із карткової емісії: емітовано близько 8 млрд карток, з них за межами Китаю – близько 130 млн. Картки UPI приймають понад 2,9 млн банкоматів, а також 52 млн торговців, з них близько 29 млн – за межами Китаю.

Україна стала 178-ю країною світу, в якій доступне використання карток UnionPay. Сьогодні з карткою UPI можна оплачувати товари і послуги, а також знімати готівку в партнерстві з більш ніж 2 300 фінансових інститутів у всьому світі. Картки UnionPay емітує 61 країна, адже вони забезпечують якісні та безпечні транскордонні платіжні послуги для найбільшої в світі клієнтської бази власників карт.

Нагадаємо, влітку цього року власники карток UnionPay почали використовувати їх в мережі УКРГАЗБАНКУ. У всіх точках, де встановлені термінали банку та мережі ПРОСТІР, можна розраховуватися картками ПРОСТІР або ж просто знімати з них готівку в банкоматах.

17.12.2020