Новини

УКРГАЗБАНК пропонує ексклюзивні умови на оформлення Автоцивілки
18.10.2019

УКРГАЗБАНК піклується про своїх клієнтів, а тому постійно впроваджує найвигідніші умови та пропозиції. Відтепер клієнти Банку можуть оформити поліс Автоцивілки онлайн всього за 1 хвилину. Більше того, пропозиція передбачає знижку у розмірі 25% від вартості, а також франшизу у 0 грн.

Прибуток УКРГАЗБАНКУ збільшився до 347 млн грн
17.10.2019

З початку року прибуток УКРГАЗБАНКУ зріс до 347 млн грн. Також  завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці за звітній період активи УКРГАЗБАНКУ зросли до 110 млрд грн.

УКРГАЗБАНК та автосалон «Італавто центр» пропонують додаткові бонуси на придбання автомобілів Fiat у кредит
16.10.2019

УКРГАЗБАНК постійно працює над вдосконаленням умов кредитування і співпрацює з автосалонами, щоб забезпечити доступні умови для придбання автомобілів українцями. Тож цього разу  Банк та київський автосалон «Італавто центр» пропонують додаткові бонуси на придбання нових легкових авто «Fiat» у кредит від 0,001% річних.

УКРГАЗБАНК став учасником екологічного проекту «Київ квітучий»
11.10.2019

УКРГАЗБАНК став партнером соціально-екологічного проекту «Київ квітучий», презентація якого днями відбулась в Ботанічному саду імені академіка О. Фоміна.

ОСББ у Рівному економить 35% на опаленні завдяки «теплим кредитам» УКРГАЗБАНКУ
10.10.2019

УКРГАЗБАНК профінансував проведення енергоефективних заходів у рівненському ОСББ «Перлина» в межах державної програми «Теплі кредити», завдяки чому тепер його мешканці економлять 35% на опаленні.

УКРГАЗБАНК – лідер за обсягом депозитів страхових компаній
08.10.2019

УКРГАЗБАНК став лідером на банківському ринку за обсягом депозитів страхових компаній, що склав 1, 68 млрд грн. Такі дані оприлюднили у Нацкомфінпослуг.

УКРГАЗБАНК запустив безконтактні платежі з Google Pay для держателів карток Mastercard
04.10.2019
УКРГАЗБАНК, постійно розвиваючись у напрямі впровадження сучасних платіжних рішень, надав своїм клієнтам – держателям платіжних карток Mastercard – доступ до сервісу безконтактних розрахунків Google Pay. Тож тепер клієнти…
З початку року УКРГАЗБАНК залучив понад 3400 нових преміальних клієнтів
03.10.2019

З початку року до комплексу преміальних банківських послуг PREMIER BANKING УКРГАЗБАНКУ долучилися ще 3400 нових клієнтів, і наразі клієнтська база вже сягає 27 тисяч українців.

УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-20 кращих роботодавців
01.10.2019
УКРГАЗБАНК став єдиним українським банком, який увійшов у двадцятку кращих роботодавців України за рейтингом видання «Власть денег». Своїм співробітникам УКРГАЗБАНК забезпечує офіційне працевлаштування та соціальні гарант…
Клієнтська база УКРГАЗБАНКУ збільшилась на півмільйона українців
27.09.2019

УКРГАЗБАНК продовжує стабільно збільшувати свою клієнтську базу. Так, кількість клієнтів роздрібного бізнесу УКРГАЗБАНКУ з початку року збільшилась на півмільйона осіб і наразі вже перевищує 1,8 млн клієнтів.

УКРГАЗБАНК отримав збільшення ліміту торговельного фінансування від IFC
26.09.2019

УКРГАЗБАНК вчергове досягнув підвищення ліміту торговельного фінансування від International Finance Corporation (IFC) – підрозділу Групи Світового банку – за програмою GTFP (Глобальна програма торговельного фінансування). Його сума досягнула 70 млн доларів США, що на 30 млн доларів США більше, аніж попереднього разу.

УКРГАЗБАНК отримав відзнаку за успішну роботу напряму МСБ
26.09.2019

УКРГАЗБАНК взяв участь у щорічній конференції спеціалістів МСБ – BUM SME Banking Club Conference 2019, де отримав спеціальну нагороду «Banking Transformation: Ready for challenges» – за значні успіхи в перетворенні напряму МСБ у Банку. Крім того, було відзначено створення і розвиток УКРГАЗБАНКОМ ринку фінансування енергозберігаючих проектів та «зеленої» енергетики в Україні.

Змінено тарифи на online перекази з карток УКРГАЗБАНКУ через сервіси інших банків
25.09.2019

Відсьогодні УКРГАЗБАНК змінює тарифи на online перекази з платіжних карток своїх клієнтів через сервіси інших банків та фінансових установ. Комісія на здійснення таких переказів від 0,5%+5 грн (див. умови в тарифних планах).

FITCH підвищило рейтинг УКРГАЗБАНКУ до рівня «B» із прогнозом «позитивний»
24.09.2019

Міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг УКРГАЗБАНКУ в іноземній і національній валютах з рівня «В-» до «В», а також змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

УКРГАЗБАНК запускає унікальну кредитну програму «Бланковий ліміт на поповнення оборотних коштів»
19.09.2019
УКРГАЗБАНК продовжує впроваджувати найвигідніші кредитні програми для своїх клієнтів, а відтак запускає унікальну кредитну програму для малого та середнього бізнесу «Бланковий ліміт на поповнення обігових коштів». За її…
В Україні вперше пройде Європейський форум з кругової економіки
19.09.2019

4 жовтня в Києві, за підтримки УКРГАЗБАНКУ, вперше бізнес, інноватори, державний та недержавний сектор об’єднаються заради впровадження в Україні принципів кругового дизайну, екологічності та відповідального управління ресурсами.

УКРГАЗБАНК видав кредити «Першим ластівкам» у пілотному проекті Фонду енергоефективності
17.09.2019

Наші перші ластівки – ОСББ із Луцька та Львова, вже отримали 3,1 млн грн кредитних коштів від УКРГАЗБАНКУ, котрі будуть спрямовані на проведення енергоефективних заходів у своїх будинках у рамках реалізації пілотного проекту з Фондом енергоефективності. Після реалізації цих заходів, кожне ОСББ отримає компенсацію в розмірі 60% від вартості проектів.

Прибуток УКРГАЗБАНКУ збільшився до 313 млн грн
13.09.2019

За вісім місяців цього року УКРГАЗБАНК заробив 313 млн грн прибутку. Також  завдяки реалізації нових проектів за звітній період активи УКРГАЗБАНКУ зросли до 110 млрд грн.

УКРГАЗБАНК знизив ставки на авто за всіма кредитними програмами
12.09.2019

УКРГАЗБАНК продовжує вдосконалювати умови автокредитування, тож відтепер ставки за всіма кредитними програмами на придбання нових авто знижено.

УКРГАЗБАНК профінансував закупівлю 5 тролейбусів для Запоріжжя
10.09.2019

УКРГАЗБАНК надав фінансовий лізинг для Запоріжжя на закупівлю 5 нових ЕКО-тролейбусів. Вони замінять на лініях стару техніку 1987 року випуску.  Придбаний транспорт місткий та обладнаний усім необхідним для людей з особливими потребами.

Сторінка12345678910...183