Новини

УКРГАЗБАНК профінансував будівництво фотогальванічної електростанції на Запоріжжі
17.11.2017

УКРГАЗБАНК надав кредит у розмірі  10,6 млн євро на фінансування фотогальванічної електростанції  у смт Веселе на Запоріжжі.

УКРГАЗБАНК відновив кредитну програму «Тепла оселя» з відшкодуванням від держави
17.11.2017

З 16 листопада 2017 року в УКРГАЗБАНКУ відновлено дію кредитної програми «Тепла оселя», яка передбачає фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та здійснення інших енергоефективних заходів.

УКРГАЗБАНК з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом нададуть на розвиток українського МСБ 50 млн євро
16.11.2017

УКРГАЗБАНК став одним з перших в Україні банків, що підписав угоду про гарантійне забезпечення відповідно до ініціативи EU4Business з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом на підтримку кредитування українських підприємців малого та середнього бізнесу у розмірі 50 млн євро. 

Чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ з початку року склав майже 400 млн грн
15.11.2017

За 11 місяців поточного року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ склав 394 млн грн, що майже на 50% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

«Оксіжен» за підтримки УКРГАЗБАНКУ запустив перший в Україні швидкісний зарядний хаб
14.11.2017

Унікальний зарядний хаб від надійного ЕКО-партнера УКРГАЗБАНКУ – компанії «Оксіжен Груп» відкриває свої двері для всіх електромобілістів. На території мультибрендового автосалону електромобілів на вул. Кіровоградська, 21А стартує акція «Еко-місяць від Оксіжен». Під час акції усі охочі зможуть познайомитися з унікальними суперчарджерами і БЕЗКОШТОВНО зарядитися на одній із 4 швидкісних зарядок.

УКРГАЗБАНК, Міністерство фінансів України та IFC об’єднують зусилля для підвищення інвестиційної привабливості державного банку
14.11.2017

УКРГАЗБАНК, Міністерство фінансів України та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки процесу залучення стратегічного фінансового інвестора у капітал УКРГАЗБАНКУ, четвертого найбільшого банку в Україні за розміром активів.

УКРГАЗБАНК першим з держбанків отримав міжнародний код ідентифікації юридичної особи – LEI
13.11.2017

УКРГАЗБАНК першим з держбанків виконав вимоги європейського фінансового регулювання та отримав глобальний і унікальний ідентифікатор – міжнародний код ідентифікації юридичних осіб (Legal entity identifier, LEI). LEI дозволяє регуляторам та ризик-менеджерам точно та миттєво ідентифікувати сторони фінансових транзакцій, а дані, що передаються у звітах, стають більш точними і надійними.

УКРГАЗБАНК пропонує сумчанам іпотеку від 5, 99% річних
10.11.2017

Державний УКРГАЗБАНК у партнерстві з одним з лідерів серед забудовників Сумщини ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» розробили унікальну програму пільгового кредитування і пропонують доступні кредити на придбання комфортного житла у сучасних енергозберігаючих новобудовах від 5,99 % річних у гривні.

До команди УКРГАЗБАНКУ приєднався один із найавторитетніших банкірів України
09.11.2017
Сьогодні Наглядова рада УКРГАЗБАНКУ затвердила призначення Тамари Юріївни Савощенко на посаду заступника Голови Правління Банку. В якості заступника Голови Правління Тамара Савощенко буде розвивати операційну діяльність…
УКРГАЗБАНК перерахував понад 325 тис. грн на допомогу дітям-сиротам
09.11.2017

З початку року УКРГАЗБАНК вже перерахував 325 тис. грн на потреби дитячих будинків у рамках благодійного депозиту «Берегиня».

Кирило Шевченко: УКРГАЗБАНК профінансував комунальне підприємство на умовах лізингу на закупівлю автобусів для Запоріжжя
08.11.2017

УКРГАЗБАНК вперше уклав договір фінансового лізингу муніципального транспорту для автопарку  комунального підприємства у Запоріжжі. Вартість переданих в лізинг транспортних засобів, а саме 35 автобусів великої місткості, складає 136 млн грн.

ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» – новий агент грошових переказів WELSEND від УКРГАЗБАНКУ
08.11.2017

Для зручності та комфорту клієнтів грошові перекази Welsend від УКРГАЗБАНКУ продовжують розширювати свою мережу. Тепер перекази Welsend вже доступні у всіх пунктах нового Агента – Приватного акціонерного товариства  «БАНК АЛЬЯНС».

УКРГАЗБАНК пропонує «Перетворити шопінг на задоволення – БЕЗЦІННО!»
08.11.2017
УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам - власникам преміальних карток Mastercard отримати 15% знижки на всі придбані товари у магазинах Duty Free. Акція діє до 31 грудня 2017 року у мережі магазинів безмитної торгівлі Duty…
Новий процесинг УКРГАЗБАНКУ пройшов сертифікацію міжнародних платіжних систем
07.11.2017

УКРГАЗБАНК вже  отримав сертифікат на роботу власного процесингового центру у міжнародних платіжних системах Visa International,  MasterCard Worldwide та національній платіжній системі «ПРОСТІР».

За місяць УКРГАЗБАНК надав українцям понад 100 млн грн кредитних коштів
06.11.2017

Лише у жовтні поточного року УКРГАЗБАНК надав українцям понад 100 млн грн кредитних коштів на придбання нових квартир, автомобілів та встановлення домашніх сонячних станцій. З них 28 млн грн було надано на забезпечення базової потреби людини – потреби у житлі.

Івано-Франківська й Полтавська обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ провели для дітей майстер-класи з економії коштів
02.11.2017

Івано-Франківська й Полтавська обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ приєдналися до святкування Міжнародного Дня заощаджень та провели для школярів майстер-класи з економії грошей та екскурсію у відділеннях.

Кирило Шевченко підписав Меморандум з Вінницькою міськрадою щодо підтримки МСБ та розвитку «зеленої» енергетики
01.11.2017

УКРГАЗБАНК розпочав співпрацю з Вінницькою міською радою щодо підтримки МСБ у інноваційній діяльності та розвитку «зеленої» енергетики.

Кредитний портфель УКРГАЗБАНКУ збільшився у півтора рази
31.10.2017

Шляхом залучення нових клієнтів корпоративного та приватного секторів УКРГАЗБАНК продовжує диверсифікацію кредитного портфелю та інвестування в українську економіку. Кредитний портфель УКРГАЗБАНКУ за звітній період зріс до 30,9 млрд грн.

УКРГАЗБАНК відкрив нову дирекцію у м. Хмельницький
30.10.2017

УКРГАЗБАНК відкрив обласну дирекцію з базовим відділенням у місті Хмельницький по вулиці Проскурівського підпілля, 105. Загалом, на Хмельниччині діють сім сучасних відділень ЕКО-банку, три з яких знаходяться у місті Хмельницький.

«Картка вболівальника»: першочергове право придбання квитків на матч Україна – Словаччина та знижка 5%
27.10.2017

УКРГАЗБАНК оголошує старт продажу квитків на матч Національних збірних України та Словаччини, що відбудеться 10 листопада о 20:00 у м. Львів на стадіоні «Арена Львів».

Сторінка12345678910...163