Новини

УКРГАЗБАНК співпрацюватиме з Експортно-імпортним банком США (US EXIM)
23.04.2019

Після 5-річної перерви Експортно-імпортний банк США (US EXIM) відновив своє співробітництво з Україною. І саме УКРГАЗБАНК увійшов до переліку банків, з якими Експортно-імпортний банк США розпочав співпрацю за угодами фінансування зовнішньоекономічних торговельних операцій.

УКРГАЗБАНК дарує додаткові відсотки до депозитів
22.04.2019

УКРГАЗБАНК піклується про примноження прибутків своїх вкладників і тому пропонує отримати додаткові відсотки до основної ставки за депозитами у розмірі до 3,5% річних в гривні та 0,5% річних в валюті.

УКРГАЗБАНК оновив програму на придбання домашніх СЕС
19.04.2019

У рамках реалізації кредитної програми «ЕКО-енергія» на придбання домашніх сонячних станцій та теплових насосів, УКРГАЗБАНК оновив її умови для забезпечення кращих умов фінансування українців. Відтепер оформлення ЕКО-кредиту в Банку передбачає також послугу страхування нового обладнання в акредитованих Банком страхових компаніях.

УКРГАЗБАНК відновив програму пільгового кредитування білоруської техніки
18.04.2019
УКРГАЗБАНК підписав двосторонню угоду про партнерство з Урядом Республіки Білорусь щодо початку чергового етапу кредитування українського бізнесу на придбання білоруської техніки з компенсацією. «Підписання цієї угоди –…
УКРГАЗБАНК незмінно пропонує найпривабливіші ставки за валютними депозитами
15.04.2019

Сьогодні УКРГАЗБАНК пропонує максимальну дохідність за річними валютними вкладами. Такого висновку дійшов економічний портал «Деньги», проаналізувавши умови валютних депозитів станом на квітень.

Відділення УКРГАЗБАНКУ в Сєвєродонецьку відкрилося за новою адресою
11.04.2019

УКРГАЗБАНК змінив місцезнаходження відділення у м. Сєвєродонецьк Луганської області і тепер воно обслуговує клієнтів на просп. Центральний, буд. 59.

УКРГАЗБАНК збільшив портфель коштів преміальних клієнтів на 1 млрд грн
09.04.2019

З початку 2019 року клієнти PREMIER BANKING вже довірили УКРГАЗБАНКУ 1 млрд гривень. Портфель коштів преміальних клієнтів перевищує 12,2 млрд грн.

УКРГАЗБАНК увійшов до 10-ки найнадійніших банків
05.04.2019

УКРГАЗБАНК увійшов до переліку 10 найнадійніших банків України за рейтингом журналу «Новое время». Рейтинг було укладено за такими критеріями, як достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників тощо.

Клієнтська база роздрібного бізнесу УКРГАЗБАНКУ за 1 день зросла на 10 тисяч українців
04.04.2019

УКРГАЗБАНК стабільно демонструє динаміку зростання клієнтської бази. Так, клієнтський портфель роздрібного бізнесу УКРГАЗБАНКУ за один день збільшився на 10 тисяч осіб.

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко визнаний банкіром року
03.04.2019

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко став володарем звання «Банкір року» за рейтингом ділового журналу «Бізнес».

УКРГАЗБАНК разом з Незалежною асоціацією банків України проводить конкурс дитячого малюнку
02.04.2019

УКРГАЗБАНК разом з Незалежною асоціацією банків України запрошує взяти участь у конкурсі дитячого малюнку «Еко-країна».

УКРГАЗБАНК визнано кращим ЕКО-банком України
02.04.2019

УКРГАЗБАНК став провідним ЕКО-банком країни у фінансуванні та підтримці «зелених» проектів за рейтингом ділового журналу «Бізнес».

PREMIER BANKING від УКРГАЗБАНКУ визнано одним з кращих в Україні
01.04.2019

PREMIER BANKING  від УКРГАЗБАНКУ посів друге місце у номінації «PRIVATE BANKING» за рейтингом ділового журналу «Бізнес». Номінація базувалась на впровадженні та дотриманні високих стандартів обслуговування VIP-клієнтів. А, власне, рейтинг було укладено на основі експертних оцінок, показників діяльності фінустанов, динаміки їхнього розвитку та роботі протягом минулого року.

УКРГАЗБАНК став кращим у роботі з МСБ
29.03.2019

УКРГАЗБАНК визнано кращим у номінації «Опора МСБ» за рейтингом ділового журналу «Бізнес». Рейтинг було укладено на основі експертних оцінок, показників діяльності фінустанов, динаміки їхнього розвитку та дії протягом минулого року.

УКРГАЗБАНК став першим фінансовим партнером проекту Фонду енергоефективності та IFC
28.03.2019

Фонд енергоефективності та IFC обрали УКРГАЗБАНК фінансовим партнером запуску пілотного проекту «Перші ластівки». Ця програма спрямована на впровадження енергоефективних заходів для 15 ОСББ, які отримають грантове фінансування на здійснення необхідних комплексних заходів.

УКРГАЗБАНК пропонує найпривабливіші ставки за валютними депозитами
27.03.2019

Сьогодні УКРГАЗБАНК пропонує максимальну дохідність за річними вкладами у доларах США – 4,75%. Таку інформацію днями оприлюднили на економічному порталі Мінфін.

УКРГАЗБАНК видав 2300 кредитів за 14 днів дії програми «Теплі кредити»
27.03.2019

14 днів тому УКРГАЗБАНК розпочав черговий етап реалізації державної програми «Теплі кредити», що передбачає фінансування українців з метою здійснення енергоефективних заходів. Так, за цей час було видано 2300 кредитів на суму більш ніж 87,4 млн грн.

УКРГАЗБАНК отримав рейтинг від Fitch на рівні суверенного рейтингу країни
26.03.2019

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло УКРГАЗБАНКУ довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті на рівні «В-» з прогнозом «стабільний». Короткостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні «В», національний довгостроковий рейтинг - на рівні «АА (ukr)» зі стабільним прогнозом.

УКРГАЗБАНК фінансуватиме енергоаудит для клієнтів МСБ
25.03.2019

УКРГАЗБАНК впроваджує новий банківський продукт для клієнтів МСБ – «Фінансування енергоаудиту», який дозволяє фінансувати послуги з проведення детального аналізу енергоефективності житлових будівель та підприємств. Переваги енергоаудиту – це можливість отримання кваліфікованих рекомендацій і розрахунку оптимізації використання паливно-енергетичних ресурсів.

УКРГАЗБАНК профінансував проект будівництва міні-ГЕС в Запоріжжі
21.03.2019

УКРГАЗБАНК надав кредит для будівництва міні-ГЕС в балці Капустянка м. Запоріжжя. Проект побудовано з використанням існуючих гідроспоруд Капустянського водосховища.

Сторінка12345678910...179