Оновлення умов користування Програмою винагород Mastercard для держателів карток АБ «УКРГАЗБАНК»

У зв’язку з впровадженням Банком власної програми лояльності «KEYcard», умови користування Програмою винагород Mastercard (далі -  Програма) для клієнтів фізичних осіб - держателів карток емітованих АБ «УКРГАЗБАНК» (далі – Банк) буде оновлено з 01 квітня 2020 року

Право на участь в Програмі буде надаватись виключно за картками Mastercard з безконтактною технологією та класу Mastercard World Debit (в тому числі з магнітною смугою).

З 01 квітня 2020 року за картками, які передбачають технологію розрахунку тільки магнітною смугою, реєстрація для участі в Програмі, подальше накопичення та обмін балів будуть неможливими.

Таким чином, з моменту оновлення Програми, бали накопичені раніше будуть анульовані.

В зв’язку з цим, рекомендовано, до дати оновлення Програми, використати (обміняти) раніше накопичені бали на Винагороди згідно з Правилами.

Об’єднання в сім’ю різних карток не надає права на збереження балів накопичених з використанням карток з магнітною смугою.  

Для подальшого користування перевагами Програми винагород Mastercard, клієнтам - держателям карток з магнітною смугою, необхідно звернутися до відділення Банку з метою оформлення платіжної картки, яка передбачає участь в Програмі.

28.02.2020