УКРГАЗБАНК розробив спеціальну програму кредитування на придбання с/г техніки під 0,1% річних із додатковою компенсацією

Завдяки розширенню партнерської мережі УКРГАЗБАНК розробив нову програму кредитування на придбання сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання для українських аграріїв – представників малого та середнього бізнесу. Співпраця з компанією «Агроресурс» дозволила запропонувати клієнтам унікальні умови кредитування – лише 0,1% річних на придбання с/г техніки як українського, так і іноземного виробництва. Більше того, завдяки реалізації Урядової програми, клієнти УКРГАЗБАНКУ мають можливість отримати 25% компенсації від вартості придбаної у кредит техніки чи обладнання вітчизняного виробництва.

«Враховуючи, яке значення має агропромисловий комплекс як для ВВП, так і для платіжного балансу України, необхідність підтримки цієї галузі очевидна. УКРГАЗБАНК як державний банк, докладає чималих зусиль, щоб вітчизняні аграрії могли отримати доступне фінансування для своєї діяльності. Саме партнерські програми і надають нам таку можливість, а державна підтримки та компенсація дозволяють запропонувати значно вигідніші умови кредитування, ніж у середньому на ринку. Ми потурбувалися аби саме напередодні початку весняно-польових робіт наші клієнти могли придбати нову  техніку, яка дозволить значно збільшити продуктивність, зменшити витрати на пальне та подальше обслуговування», - зазначив директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

Компанія «Агроресурс»  пропонує максимально широкий вибір якісної сільськогосподарської техніки та обладнання. Термін кредитування складатиме до 7 років для придбання нової техніки виробників Європи та США; до 5 років для іншої сільськогосподарської техніки та до 3 років для придбання обладнання, сільськогосподарського призначення.

«Компанія «Агроресурс» на сьогодні є одним із основних операторів на ринку України з продажу сільськогосподарської техніки та запасних частин. Окрім широкого асортименту імпортної та вітчизняної техніки, ми пропонуємо оригінальне високоякісне насіння та засоби захисту рослин. Співробітники нашої компанії завжди пропонують кращі комплексні рішення та індивідуальний підхід до кожного клієнти. Ми впевнені, що співпраця з Укргазбанком буде плідною та значно підвищить ефективність вітчизняних аграріїв», - зазначив комерційний директор Михайло Кришко.

Для отримання компенсації у розмірі 25% вартості техніки необхідно подати до УКРГАЗБАНКУ заявки за формою, визначеною Мінагрополітики, та документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання. 

Відділення УКРГАЗБАНКУ по всій території України вже готові приймати документи від сільгоспвиробників для участі у програмі.

01.03.2018