УКРГАЗБАНК запустив безконтактні платежі з Garmin Pay для держателів карток Visa

УКРГАЗБАНК не припиняє розвиватись, а отже впроваджувати нові сучасні рішення для своїх клієнтів. Тож відтепер для держателів платіжних карток Visa Банк запускає послугу безконтактних платежів – Garmin Pay.

Garmin Pay – це можливість безконтактного розрахунку для власників спортивних годинників Garmin. А отже клієнтам УКРГАЗБАНКУ не потрібно більше брати з собою гаманець аби оплатити послуги чи товари – відтепер для цього достатньо лише годинника.

Garmin Pay – це глобальний сервіс на базі операційної системи IOS чи Android, що доступний власникам відповідних смартфонів, які підтримують технологію NFC. Аби активувати оплату годинником Garmin, варто лише завантажити на смартфон додаток Garmin Connect та підключити картку Visa.

Оплата годинником – зручний та абсолютно безпечний для користувачів сервіс. При розрахунках  в магазинах, сервіс не передає продавцеві номер картки і не зберігає його на своїх серверах, тому платіжні дані клієнтів надійно захищені.

Як підключити Garmin Pay?​

  1. Завантажити додаток Garmin Connect на смартфон.
  2. Відкрийте додаток, зайдіть в розділ Garmin Devices, знайдіть свій годинник.
  3. Натисніть на Garmin Pay.
  4. За інструкцією підключіть вашу карту Visa.

Як розплачуватися за допомогою Garmin Pay?​

  1. Зайдіть в меню на своєму годиннику Garmin.
  2. Натисніть на іконку з гаманцем.
  3. Підключаючи карту Visa, введіть пароль, який ви встановили (тільки для першої оплати протягом дня).
  4. Прикладіть годинник до терміналу в магазині. Зверніть увагу на те, що термінал повинен підтримувати можливість безконтактної оплати.

Нагадаємо, днями УКРГАЗБАНК запустив безконтактні платежі з Google Pay для держателів карток Mastercard.

01.11.2019