Прибуток збільшився вдвічі – до 685 млн грн

З початку року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ зріс до 685 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний показник у минулому році. Минулого року чистий прибуток за цей же період складав 347 млн грн.

Також завдяки реалізації нових проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці активи УКРГАЗБАНКУ станом на 1 вересня сягнули майже 153 млрд грн. Таким чином, ми – лідери на ринку за зростанням активів.

Такі показники – результат впровадження сучасних продуктів та онлайн-сервісів, покращення рівня та якості обслуговування, зростання клієнтської бази банку в цілому. Навіть під час карантину ми продовжуємо активно підтримувати український бізнес, ефективно реалізовуючи президентську програму доступних «5-7-9%» кредитів. Обсяг наших кредитних угод вже подолав позначку в мільярд гривень, де левова частка – саме інвестиційні кредити.

Наразі нашими клієнтами вже є 6,7 тисяч представників корпоративного бізнесу, понад 69 тисяч клієнтів МСБ та майже 2,2 млн українців, - з початку року до нас приєдналися майже 118 тисяч.

15.10.2020