Видали 2,5 млрд грн доступних «5-7-9» кредитів

Від моменту старту державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 15 910 кредитів на загальну суму в 40,8 млрд грн. УКРГАЗБАНК незмінно перебуває у трійці лідерів серед держбанків: ми уклали 1446 угод на суму понад 2,5 млрд грн, 1,3 млрд грн з котрих – інвестиційні кредити.

Ми розширили межі «зеленого» кредитування і на проєкти сталого розвитку. Мова про підтримку клієнтів за такими напрямами як медицина, управління відходами, системи зберігання енергії, підвищення ефективності водовикористання та проєкти когенерації. Нові напрями ми розвиваємо разом з нашим партнером IFC, а виділені в рамках цієї угоди кошти спрямовуються на фінансування саме таких проектів.

Нагадаємо, у лютому ми видали перший доступний кредит «5-7-9%» з портфельною держгарантією. Це інструмент, який частково вирішує проблему недостатності забезпечення за кредитами, що надаються суб’єктам господарювання – резидентам України. Таким чином держава гарантуватиме до 70% за кожним окремим кредитом, який суб’єкт господарювання отримує в банку.

Детальніше з «5-7-9%» умовами можна ознайомитись тут: https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/5_7_9_cred/

18.05.2021